Πιστοποιητικό

Βραβεύτηκε με την Ασημένια Σφραγίδα Έγκρισης eKomi!

Βραβεύτηκε με την Ασημένια Σφραγίδα Έγκρισης eKomi!

AXA
AXA

Περισσότερα

Λιγότερα

Κριτικές πελατών - Από Πελάτες για Πελάτες

ολα ωραια και η εξυπηρετηση αψογη!!!
Αποζημιώνει μόνο από έχει λακκούβες και όχι άμα έχει πάθει κάποια άλλη ζημία!!!!
Είχα υποβάλει αίτηση για αποζημίωση που είχα απολέσει την αστυνομική ταυτότητά μου και την κάρτα *** μαζί με την κάρτα ***, και τα έξοδά μου ήταν ***€ μου έβαλε η ΑXA μόνο ***€.Γιατί??
Είμαι πλήρως ικανοποιημένη και από την αρχική ενημέρωση και με το τελικό αποτέλεσμα!! Η ανταπόκριση ήταν γρήγορη όπως και οι ενημερώσεις τηλεφωνικά και με mail σε όλα τα επίπεδα και στάδια και η συνεργάτης σας άψογη σας Ευχαριστώ πολύ
Καθυστέρησε λιγάκι η διαδικασία εκτίμησης της αποζημίωσης αλλά από όταν αποφασίστηκε η απόσυρση του παλιού μου αυτοκινήτου η διαδικασία προχώρησε ταχέως.
Αμμεση εξυπηρέτηση εξ αρχης.Προβλημα μόνο το ότι ο πελάτης θα πρέπει ο ίδιος να προσκομίζει Δελτίο καιρού το οποίο καθυστερεί πολύ.Κατα τα άλλα ουδέν πρόβλημα.
*****
όλα καλά τέλεια και γρήγορα
Απλά δεν δίνονται σωστές πληροφορίες για το πρόγραμμα από ***
Παρά πολύ ικανοποιημένη

Τι είναι η eKomi;

Η eKomi παρέχει μια ανεξάρτητη και αμερόληπτη υπηρεσία συγκέντρωσης και διαχείρισης ανατροφοδότησης (feedback). Η eKomi συγκεντρώνει αληθινές κριτικές πελατών για καταστήματα, προϊόντα και υπηρεσίες.

Οι Σφραγίδες eKomi