Πιστοποιητικό

Βραβεύτηκε με την Ασημένια Σφραγίδα Έγκρισης eKomi!
Βραβεύτηκε με την Ασημένια Σφραγίδα Έγκρισης eKomi!
AXA
AXA

Περισσότερα

Λιγότερα

Κριτικές πελατών - Από Πελάτες για Πελάτες

Δεν έχουμε κανένα παράπονο, και ευχαριστούμε πολύ για την μεχρι στιγμής συνεργασία τους
Άμεση ανταπόκριση από *** και γρήγορη εξυπηρέτηση από την εταιρεία .
AXA Ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια. Τόσο ο ασφαλιστικός μας συνεργάτης όσο και η ομάδα εξυπηρέτησης πελατών της ΑΧΑ, βρισκόμαστε πάντα στην διάθεσή σας. Φιλικά, Ομάδα Εξυπηρέτησης Πελατών ΑΧΑ
Σε γενικες γραμμες ειμαι ευχαριστημενος.
Πολύ καλή εξυπηρέτηση πελατών ...εύγε ....και άμεση ανταπόκριση
Η εμπειρία για την ΑΧΑ είναι άριστη. Θερμά συγχαρητήρια στην εταιρεία και τα στελέχη της
Αρκετά ικανοποιημένη απο την άμεση ανταπόκριση της εταιρίας! :)
Αποζημιώθηκα σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα από την ημερομηνία υποβολής των δικαιολογητικών.
AXA Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που η ομάδα της ΑΧΑ σας εξυπηρέτησε γρήγορα και αποτελεσματικά. Βρισκόμαστε πάντα στην διάθεσή σας. Με φιλικούς χαιρετισμούς Ομάδα Εξυπηρέτησης Πελατών ΑΧΑ
ευχαριστω πολυ για την αμεση ανταποκριση
Άψογη εξυπηρετηση
Αψογη επικοινωνία και συνενόηση με τον ασφαλιστή μου ( ***), το πρόβλημα επιλύθηκε άμεσα και χωρίς κανένα πρόβλημα. Ευχαριστώ.
AXA Εκτιμούμε πολύ τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε μαζί μας την εμπειρία σας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που ο συνεργάτης μας σας εξυπηρέτησε γρήγορα και αποτελεσματικά. Βρισκόμαστε πάντα στη διάθεσή σας. Με φιλικούς χαιρετισμούς, Ομάδα Εξυπηρέτησης Πελατών ΑΧΑ

Τι είναι η eKomi;
Η eKomi παρέχει μια ανεξάρτητη και αμερόληπτη υπηρεσία συγκέντρωσης και διαχείρισης ανατροφοδότησης (feedback). Η eKomi συγκεντρώνει αληθινές κριτικές πελατών για καταστήματα, προϊόντα και υπηρεσίες.
Οι Σφραγίδες eKomi