Πιστοποιητικό

Βραβεύτηκε με την Ασημένια Σφραγίδα Έγκρισης eKomi!
Βραβεύτηκε με την Ασημένια Σφραγίδα Έγκρισης eKomi!
AXA
AXA

Περισσότερα

Λιγότερα

Κριτικές πελατών - Από Πελάτες για Πελάτες

H πρίν από την εγχείριση εξέταση -διαπίστωση της αναγκαιότητος εκ μέρους σας με χαροποίησε για λόγους προφανείς. Τέλος μετά αποζημιώθηκα σε σύντομο χρονικό διάστημα.
Αψογη εταιρεια
Δεν εχω να προσθέσω κάτι. Δεν έχουμε παράπονο ή παρατήρηση μέχρι στιγμής.
πολύ καλή εξυπηρέτηση.
AXA Σας ευχαριστούμε για το μήνυμά σας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα για την θετική εμπειρία σας. Είμαστε πάντα δίπλα σας σε οτιδήποτε χρειαστείτε. Φιλικά, Ομάδα Εξυπηρέτησης Πελατών ΑΧΑ
Πολύ ευχαριστημένη από *** για την συνεργασία μας!
AXA Ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια. Τόσο ο ασφαλιστικός μας συνεργάτης όσο και η ομάδα εξυπηρέτησης πελατών της ΑΧΑ, βρισκόμαστε πάντα στην διάθεσή σας. Φιλικά, Ομάδα Εξυπηρέτησης Πελατών ΑΧΑ
απλή λειτουργική διαδικασία εξόφλησης νοσηλίων
AXA Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που η ομάδα της ΑΧΑ σας εξυπηρέτησε γρήγορα και αποτελεσματικά. Βρισκόμαστε πάντα στην διάθεσή σας. Με φιλικούς χαιρετισμούς Ομάδα Εξυπηρέτησης Πελατών ΑΧΑ
Πολύ καλη
AXA Σας ευχαριστούμε πολύ. Είμαστε χαρούμενοι που μπορέσαμε να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας. Παραμένουμε στην διάθεσή σας για οτιδήποτε χρειαστείτε. Με φιλικούς χαιρετισμούς Ομάδα Εξυπηρέτησης Πελατών ΑΧΑ
****
Άμεση, γρήγορη εξυπηρέτηση και αποζημίωση. Ευγενικό προσωπικό.
AXA Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που η ομάδα της ΑΧΑ σας εξυπηρέτησε γρήγορα και αποτελεσματικά. Βρισκόμαστε πάντα στην διάθεσή σας. Με φιλικούς χαιρετισμούς, Ομάδα Εξυπηρέτησης Πελατών ΑΧΑ
Apozimiothika apo tin axa apla argisan ta xriamata kapos logo kakhs sinenoishs me tin ***... kata ta alla den exw kanena parapono apo tin asfalistikh

Τι είναι η eKomi;
Η eKomi παρέχει μια ανεξάρτητη και αμερόληπτη υπηρεσία συγκέντρωσης και διαχείρισης ανατροφοδότησης (feedback). Η eKomi συγκεντρώνει αληθινές κριτικές πελατών για καταστήματα, προϊόντα και υπηρεσίες.
Οι Σφραγίδες eKomi